Tu jesteś

Home

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Imieniny


11 Sierpnia 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Herman,
Ligia, Lukrecja,
Włodzimierz,
Włodziwoj, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało;143 dni.

Kiermasz bożonarodzeniowy
piątek, 18 grudnia 2015 12:07

Pan Szymon Dyga, sołtys Kosorowic, zaprosił naszą szkołę do organizacji kiermaszu bożonarodzeniowego, który odbył się w niedzielę 13 grudnia na placu przy budynku OSP. Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny, natomiast rodzice sprzedawali ozdoby świąteczne i własne wypieki. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury uznajemy ten dzień za bardzo udany.

 
Andrzejki
piątek, 18 grudnia 2015 11:57

W ostatnim dniu listopada tradycyjnie obchodziliśmy Andrzejki. Dzieci chętnie wróżyły sobie, co czeka je w przyszłości. Było wiele śmiechu i dobrej zabawy.

 
Warsztaty
piątek, 18 grudnia 2015 11:49

W ramach przygotowań do kiermaszu odbyły się w naszej szkole warsztaty, podczas których rodzice wspólnie z pracownikami szkoły i chętnymi dziećmi przygotowywali stroiki świąteczne. Serdecznie dziękujemy wszystkim za poświęcony czas.Uśmiech

 
Jesienny konkurs
piątek, 04 grudnia 2015 10:43

Jesień to czas obfitych zbiorów w sadach i ogrodach. W szkolnym konkursie "Warzywno - owocowe zwierzaki - cudaki" uczniowie wspólnie z rodzicami pokazali, że z darów jesieni można zrobić nie tylko sałatki, surówki, zupy czy przetwory na zimę. Autorzy najciekawszych prac otrzymali nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Helena Larysz kl.II

II miejsce - Milena Blaut kl.II, Agata Fornol kl.I

III miejsce - Magdalena Sośniak kl.I

Wyróżnienia - Agata Palka kl.II, Arkadiusz Iwanecki kl.II

 
Pasowanie Pierwszaków
piątek, 23 października 2015 10:52

16 października 2015r. odbyła się uroczystość "Pasowania pierwszoklasistów na uczniów". Uczniowie klasy pierwszej do tego dnia przygotowywali się miesiąc. Efektem tej ciężkiej pracy były pięknie wyuczone role, piosenki i tańce. Poddawani byli również przez "Czarownicę" i "Skrzaty"(uczniowie kl.II i III) różnym sprawdzianom, które zaliczyli na piątkę. Obecni na uroczystości goście oraz nauczyciele potwierdzili, że udało się z "mięczaków zrobić pierwszaków". Następnie wszyscy pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przez panią kierownik Grażynę Śmichurę pasowani na uczniów. Na dowód tego, że zostali uczniami otrzymali legitymacje szkolne oraz przyborniki z ołówkami. W tym dniu uczniowie klasy II i III przygotowali również krótki występ z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 
Rozdanie podręczników
poniedziałek, 14 września 2015 12:50

Pierwszoklasiści mają już swoje pierwsze podręczniki. Pani Sylwia Topola (bibliotekarz z PSP w Tarnowie Opolskim) rozdała uczniom już wszystkie książki. Bardzo się cieszymy i pilnie uczyć się będziemy.

 
Rozpoczęcie Roku Szkolnego
poniedziałek, 14 września 2015 12:38

1 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2015/2016. Pani kierownik Grażyna Śmichura przywitała licznie przybyłych na tę uroczystość Rodziców. Przywitała również wypoczętych po wakacjach uczniów klasy II i III, którzy w tym roku będą uczyć się w klasie łączonej, a nowym uczniom, pierwszoklasistom, życzyła udanego startu w szkolne obowiązki. Pani kierownik przedstawiła tegoroczną kadrę pedagogiczną i wszystkim życzyła wielu sukcesów zawodowych w nowym roku szkolnym.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 17


Filialna Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosorowicach