Tu jesteś

Home

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Imieniny


11 Sierpnia 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Herman,
Ligia, Lukrecja,
Włodzimierz,
Włodziwoj, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało;143 dni.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego
piątek, 28 sierpnia 2015 20:09

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2015r. o godz. 10.00

 
Zakończenie Roku Szkolnego
piątek, 26 czerwca 2015 10:12

Podczas uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego pani kierownik Grażyna Śmichura podziękowała rodzicom, nauczycielom i uczniom za całoroczną pracę. Uczennice klasy trzeciej (absolwentki) zaprezentowały program artystyczny, żegnając się ze szkołą, a młodsi koledzy wręczyli im sympatyczne upominki z życzeniami powodzenia w nowej szkole.

 
wycieczka klas trzecich
piątek, 26 czerwca 2015 10:08

Uczennice klasy trzeciej integrowały się z rówieśnikami ze szkoły podstawowej w Tarnowie Opolskim podczas dwudniowej wycieczki do Głuchołaz. Oprócz trudnego wejścia na Kopę Biskupią, zwiedzanie Jaskiń na Pomezi oraz zamku w Jaworniku, był też czas na wspólna zabawę przy ognisku i nie tylko...

 
Dzień Dziecka
środa, 10 czerwca 2015 19:49

A w Dzień Dziecka bawiliśmy się tak...

 
Dzień Matki
środa, 10 czerwca 2015 19:47

W sobotę 30 maja odbyła się w szkole uroczystość z okazji Dnia Matki. Uczniowie klas I, II i III zaprezentowali gościom program artystyczny. Wszystkie dzieci wystąpiły w spektaklu kostiumowo-muzycznym, opartym na motywach baśni  H. Ch. Andersena „Brzydkie Kaczątko”. Aktorzy pięknie odegrali swoje role. Pokazali, że mają talent, chęci i potrafią wspólnie pracować. Bawili i wzruszali. Oklaski i pochwały zacnej publiczności dowodzą, że przedstawienie podobało się. Później były życzenia, własnoręcznie wykonane upominki, buziaki oraz słodki poczęstunek. Spotkanie było też okazją do podziękowania mamom za ich współpracę i pomoc we wszelkich szkolnych przedsięwzięciach. Miejmy nadzieję, że jeszcze wiele razy będziemy świętować tę piękną uroczystość.

W ramach współpracy i integracji, przedstawienie o „Brzydkim Kaczątku” obejrzały też dzieci z przedszkola w Kosorowicach. To bardzo wymagająca publiczność! Jednak nikt nie zasnął! Były oklaski i rozmowy z „aktorami”. Czyli sukces?!

 
Wizyta gimnazjalistów
środa, 10 czerwca 2015 19:41

26 maja odwiedzili nas starsi koledzy - uczniowie Publicznego Gimnazjum w Tarnowie Opolskim. Zaprezentowali nam przedstawienie pt."Stan chorobowy", przygotowane pod kierunkiem pani Marioli Lis.

 
Gminny Konkurs Recytatorski i Ortograficzny
środa, 10 czerwca 2015 19:33

14 maja w PSP w Tarnowie Op. odbył się Gminny Konkurs Recytatorski i Ortograficzny. Nasza szkołę reprezentowały: w konkursie recytatorskim - Larysz Daria, Komorowska Ewa i Komorowska Magdalena, a w konkursie ortograficznym - Larysz Daria i Łukaszczyk Anna. W konkursie recytatorskim dziewczyny wywalczyły: III miejsce - Magdalena Komorowska i wyróżnienie - Daria Larysz. GratulujemyUśmiech

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 17


Filialna Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosorowicach