Tu jesteś

Home

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Imieniny


11 Sierpnia 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Herman,
Ligia, Lukrecja,
Włodzimierz,
Włodziwoj, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało;143 dni.

Gminny konkurs recytatorski i ortograficzny
piątek, 17 czerwca 2016 11:06

9 czerwca 2016 roku nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Tarnowie Opolskim. Pierwszy z nich to Gminny konkurs recytatorski pod hasłem „Co nam w duszy gra”. Naszą szkołę reprezentowały 2 osoby: - Florian Kowol z klasy I recytował wiersz Danuty Wawiłow pt. „Daktyle”, - Milena Blaut z klasy II recytowała wiersz Natalii Usenko pt. „Uczucia”. W kategorii uczniów klas I-III pierwsze miejsce zdobył uczeń I klasy naszej szkoły, Florian Kowol, a uczennica II klasy, Milena Blaut, otrzymała wyróżnienie. Otrzymali oni dyplomy i nagrody książkowe. Drugi to IX Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Gminy Tarnów Opolski”. Przedstawicielami naszej szkoły byli: 1. Helena Larysz – klasa II, 2. Łukasz Sobota – klasa II, 3. Paweł Majecki – klasa III. Wszyscy trzej nasi reprezentanci otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w obu konkursach i życzymy dalszych sukcesów.

 

9 czerwca 2016 roku nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Tarnowie Opolskim. Pierwszy z nich to Gminny konkurs recytatorski pod hasłem „Co nam w duszy gra”. Naszą szkołę reprezentowały 2 osoby: - Florian Kowol z klasy I recytował wiersz Danuty Wawiłow pt. „Daktyle”, - Milena Blaut z klasy II recytowała wiersz Natalii Usenko pt. „Uczucia”. W kategorii uczniów klas I-III pierwsze miejsce zdobył uczeń I klasy naszej szkoły, Florian Kowol, a uczennica II klasy, Milena Blaut, otrzymała wyróżnienie. Otrzymali oni dyplomy i nagrody książkowe. Drugi to IX Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Gminy Tarnów Opolski”. Przedstawicielami naszej szkoły byli: 1. Helena Larysz – klasa II, 2. Łukasz Sobota – klasa II, 3. Paweł Majecki – klasa III. Wszyscy trzej nasi reprezentanci otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w obu konkursach i życzymy dalszych sukcesów.

 


Filialna Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosorowicach