Tu jesteś

Home

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Imieniny


2 Czerwca 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Efrem, Erazm,
Eugeniusz, Marcelin,
Maria, Marianna,
Mikołaj, Nicefor,
Piotr, Racisław
Do końca roku zostało;213 dni.

Gminny konkurs recytatorski i ortograficzny
piątek, 17 czerwca 2016 11:06

9 czerwca 2016 roku nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Tarnowie Opolskim. Pierwszy z nich to Gminny konkurs recytatorski pod hasłem „Co nam w duszy gra”. Naszą szkołę reprezentowały 2 osoby: - Florian Kowol z klasy I recytował wiersz Danuty Wawiłow pt. „Daktyle”, - Milena Blaut z klasy II recytowała wiersz Natalii Usenko pt. „Uczucia”. W kategorii uczniów klas I-III pierwsze miejsce zdobył uczeń I klasy naszej szkoły, Florian Kowol, a uczennica II klasy, Milena Blaut, otrzymała wyróżnienie. Otrzymali oni dyplomy i nagrody książkowe. Drugi to IX Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Gminy Tarnów Opolski”. Przedstawicielami naszej szkoły byli: 1. Helena Larysz – klasa II, 2. Łukasz Sobota – klasa II, 3. Paweł Majecki – klasa III. Wszyscy trzej nasi reprezentanci otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w obu konkursach i życzymy dalszych sukcesów.

 

9 czerwca 2016 roku nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Tarnowie Opolskim. Pierwszy z nich to Gminny konkurs recytatorski pod hasłem „Co nam w duszy gra”. Naszą szkołę reprezentowały 2 osoby: - Florian Kowol z klasy I recytował wiersz Danuty Wawiłow pt. „Daktyle”, - Milena Blaut z klasy II recytowała wiersz Natalii Usenko pt. „Uczucia”. W kategorii uczniów klas I-III pierwsze miejsce zdobył uczeń I klasy naszej szkoły, Florian Kowol, a uczennica II klasy, Milena Blaut, otrzymała wyróżnienie. Otrzymali oni dyplomy i nagrody książkowe. Drugi to IX Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Gminy Tarnów Opolski”. Przedstawicielami naszej szkoły byli: 1. Helena Larysz – klasa II, 2. Łukasz Sobota – klasa II, 3. Paweł Majecki – klasa III. Wszyscy trzej nasi reprezentanci otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w obu konkursach i życzymy dalszych sukcesów.

 


Filialna Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosorowicach