21 Października 2018
Wszebora

Dzień Matki
poniedziałek, 27 maja 2013 11:51

W sobotę 25 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Licznie przybyłe mamy miały okazję obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Kwiat życia dla mamy”. Wszyscy uczniowie pięknie prezentowali swoje role. Dodatkowym walorem występu były piękne kostiumy, bogata scenografia ( za pomoc w jej przygotowaniu serdecznie dziękujemy rodzicom Szymona, szczególnie utalentowanemu tacie ) i rekwizyty. W programie artystycznym znalazły się też recytacje, piosenki i gra na flażoletach. Następnie dzieci złożyły mamom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Ciekawym punktem uroczystości był też udział w zabawach integracyjnych, w czasie których wszyscy dobrze się bawili. W trakcie całego spotkania goście częstowali się kawą i ciastem. Mamy nadzieję, że wszyscy uznali imprezę za udaną.