Tu jesteś

Home

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Imieniny


21 Października 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bernard, Celina,
Dobromił,
Elżbieta, Hilary,
Klemencja, Pelagia,
Pelagiusz, Urszula,
Wszebora
Do końca roku zostało;72 dni.

Pssowanie i Dzień Edukacji Narodowej
niedziela, 03 listopada 2013 00:00

Z okazji Święta Edukacji Narodowej odbył się w naszej szkole uroczysty apel. W imieniu wszystkich uczniów, wierszami i piosenką, dziękowały wszystkim pracownikom szkoły uczennice klasy drugiej. Uczniowie klasy trzeciej przygotowali zaś życzenia w formie prezentacji multimedialnej oraz ciekawą recytację dwóch wierszy. Również uczniowie klasy pierwszej przeżywali wtedy ważny moment. Po zaprezentowanym przez nich występie i udowodnieniu, że nadają się już na uczniów naszej szkoły, zostali uroczyście pasowani. Przyrzekli sumiennie wypełniać swoje obowiązki, co potwierdzili odciśnięciem palca pod tekstem ślubowania. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek, za przygotowanie którego serdecznie rodzicom dziękujemy.

 


Filialna Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosorowicach