Tu jesteś

Home

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Imieniny


21 Października 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bernard, Celina,
Dobromił,
Elżbieta, Hilary,
Klemencja, Pelagia,
Pelagiusz, Urszula,
Wszebora
Do końca roku zostało;72 dni.

Warsztaty
piątek, 05 grudnia 2014 11:30

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Podczas warsztatów artystycznych, prowadzonych przez panią Anię Wocław, robiliśmy świąteczne stroiki. W zajęciach wzięli udział chętni rodzice, część uczniów oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Wszyscy wykazali się talentem, pomysłowością i cierpliwością. W miłej atmosferze powstały ozdoby, które będą sprzedawane podczas kiermaszu w kościele parafialnym. Na kiermasz trafią też pyszne świąteczne pierniki, wypiekane przez mamy naszych uczniów.  Fundusze ze sprzedaży zasilą konto Rady Rodziców.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i umiejętności na rzecz naszej szkoły.

 


Filialna Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosorowicach