Tu jesteś

Home

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Imieniny


23 Stycznia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Emerencja, Ildefons,
Jan, Klemens, Maria,
Rajmund, Rajmunda,
Do końca roku zostało;343 dni.

Warsztaty
piątek, 05 grudnia 2014 11:30

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Podczas warsztatów artystycznych, prowadzonych przez panią Anię Wocław, robiliśmy świąteczne stroiki. W zajęciach wzięli udział chętni rodzice, część uczniów oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Wszyscy wykazali się talentem, pomysłowością i cierpliwością. W miłej atmosferze powstały ozdoby, które będą sprzedawane podczas kiermaszu w kościele parafialnym. Na kiermasz trafią też pyszne świąteczne pierniki, wypiekane przez mamy naszych uczniów.  Fundusze ze sprzedaży zasilą konto Rady Rodziców.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i umiejętności na rzecz naszej szkoły.

 


Filialna Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosorowicach