23 Maja 2018
Symeon

Dzień Matki
środa, 10 czerwca 2015 19:47

W sobotę 30 maja odbyła się w szkole uroczystość z okazji Dnia Matki. Uczniowie klas I, II i III zaprezentowali gościom program artystyczny. Wszystkie dzieci wystąpiły w spektaklu kostiumowo-muzycznym, opartym na motywach baśni  H. Ch. Andersena „Brzydkie Kaczątko”. Aktorzy pięknie odegrali swoje role. Pokazali, że mają talent, chęci i potrafią wspólnie pracować. Bawili i wzruszali. Oklaski i pochwały zacnej publiczności dowodzą, że przedstawienie podobało się. Później były życzenia, własnoręcznie wykonane upominki, buziaki oraz słodki poczęstunek. Spotkanie było też okazją do podziękowania mamom za ich współpracę i pomoc we wszelkich szkolnych przedsięwzięciach. Miejmy nadzieję, że jeszcze wiele razy będziemy świętować tę piękną uroczystość.

W ramach współpracy i integracji, przedstawienie o „Brzydkim Kaczątku” obejrzały też dzieci z przedszkola w Kosorowicach. To bardzo wymagająca publiczność! Jednak nikt nie zasnął! Były oklaski i rozmowy z „aktorami”. Czyli sukces?!